Category: Paliwa Rapicon

Nitrometan

Czysto nitrometan to produkt oferowany modelarzom z dużym doświadczeniem, którzy to w zaciszu swojej mini modelarni przygotowują własne mieszanki paliw.

Czytaj więcej

Paliwo do łodzi RC

paliwo_lodz_rcPaliwo Rapicon Boat zapewnia maksymalne osiągi takiej jak wysoka prędkość, doskonała elastyczność i przyspieszenie silnika. Silnik nie przegrzewa się w wysokiej temperaturze bez względu na warunki atmosferyczne, a jednocześnie doskonale zabezpiecza świece. Utrzymuje odpowiednie ciśnienie nawet przy bardzo wysokich obrotach i co bardzo ważne w odróżnieniu do paliw innych producentów nie pozostawia nagaru na cylindrze i tłoku silnika nitro.

Czytaj więcej

Paliwa do samolotów RC

Paliwo lotnicze Rapicon do samolotów nadaje się idealnie zarówno do stabilnych i spokojnych lotów, jak i ryzykownego manewrowania modelem. Z paliwami Rapicon Special masz pewność, że silnik będzie responsywny i czuły na wszystkie, nawet najbardziej precyzyjne manewry, jak zawisanie czy skomplikowane akrobacje, oraz zapewni maksymalną moc silnika przy wznoszeniu.

W obrębie tej grupy paliw nasza oferta zawiera paliwa nitro dedykowane do Japońskich silników Yamada o stężeniu 23% i 30% nitrometanu.

Czytaj więcej

Paliwo do helikopterów RC

paliwa_helikopter_picPaliwa Rapicon do helikopterów zapewnia ogromny moment obrotowy już przy niskich obrotach, co pozwala na bardzo stabilny lot helikoptera przy spokojnych manewrach, ale pokazuje także ogromną siłę przy szalonych akrobacjach w 3D. Moment obrotowy silnika nie zmienia się bez względu na gwałtowność manewrów ani chwilowe obciążenie silnika.

Paliwa do śmigłowców RC Rapicon Special to niebywała precyzja, maksymalna wydajność silnika, stabilne obroty wirników i niesłabnący moment obrotowy dający pewność nawet w najbardziej zaciekłych pojedynkach akrobatycznych.

Czytaj więcej

Paliwo do samochodów RC

asdPaliwo samochodowe Rapicon gwarantuje największą prędkość, zadziwiające przyspieszenia, błyskawiczne odpowiedzi na sterowanie i szybkie wkręcanie na bieg z obrotów jałowych. Silnik nie przegrzewa się w wysokiej temperaturze bez względu na warunki środowiskowe, a jednocześnie doskonale zabezpiecza świece.

Utrzymuje ciśnienie i poziom oleju nawet przy bardzo wysokich obrotach, podobnie jak paliwa w prawdziwych silnikach samochodowych, a także wydłuża żywotność silników. Nie pozostawa nagarów ani innych pozostałości po procesie spalania, dzięki czemu nie ma konieczności stosowania olejów typu after-run.

Czytaj więcej

© 2018 Rapicon Blog

Stworzony przez Gimmik.plDo góry ↑