Cieszymy się, że jesteś zainteresowany paliwami Rapicon. Włożyliśmy mnóstwo pracy i pasji, aby nasze produkty spełniały wymagania wszystkich modelarzy, zarówno początkujących, jak i tych najbardziej zaawansowanych.

Produkty marki Rapicon można nabyć w stajonarnych i internetowych sklepach modelarskich na terenie Polski, Słowacji, Litwy, Łotwy i Estonii.

Wyłącznym dystrybutorem naszych produktów na podanym obszarze jest firma VENE POINT, prowadząca sprzedaż hurtową oraz detaliczną. Zapraszamy do sklepu internetowego naszego dystrybutora pod adresem GIMMIK.PL

OFICJALNY PARTNER ORAZ DYSTRYBUCJA PALIW RAPICON W POLSCE:

paliwa_logo

Sklep GIMMIK.PL zapewnia obsługę międzynarodową, najniższe ceny, duże stany magazynowe oraz bezpieczne i wygodne formy płatności.

Zachęcamy do zakupów u oficjalnego dystrybutora i w dobrych sklepach modelarskich na terenie kraju.

Dzięki temu masz pewność, że paliwo pochodzi z legalnego i oficjalnego źródła, jest wolne od wad i utrzymuje najwyższą jakość.

Zakupy w oficjalnym kanale dystrybucyjnym to także najlepsze ceny zarówno dla odbiorców detalicznych, jak i hurtowych. Hurtownia GIMMIK.PL prowadzi sprzedaż paliw nie tylko w Polsce, ale także na terenie większości krajów Unii Europejskiej.

Zapraszamy!